Середа, 13 12 2017

Нові стандарти

З 1 вересня 2012 року початкова школа розпочне роботу з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

Завдання управління освіти, закладів освіти міста - забезпечити створення належних умов для організації навчання першокласників в умовах змін у початкові школі, а завдання вчителя початкових класів полягає в тому, шоб створити для кожного учня оптимально сприятливі умови для його всебічного розвитку.

Нормативні документи із впровадження Державного стандарту початкової освіти

Навчальні програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

Віртуальний інтернет - семінар вчителів першого класу по реалізації нових навчальних програм

План проведення

1. Нормативно – правове забезпечення організації навчально виховного - процесу в 1-у класі.
 2. Профілактика синдрому „емоційного вигорання” у професійній діяльності педагога.
 3. Психологічніа культура як фактор безпеки і здоров’я суб’єктів навчально – виховного процесу.
 4. Чинники успішності процесу адаптації першокласників до навчання у школі.
 5. Актуальні питання викладання освітньої галузі „Мови і літератури” Державного стандарту початкової загальної освіти.
 6. Інтегративний підхід до формування у молодших школярів основ літературної компетентності
 7. Комунікативно діяльнісний підхід до здійснення початкової мовної освіти.
 8. Формування графічної культури першокласників на засадах особистісно орієнтованої педагогіки.
 9. Методичні механізми реалізації завдань освітньої галузі „Математика” Державного стандарту початкової загальної освіти. Формування математичної компетентності молодшого школяра.
 10. Формування природознавчої компетентності молодшого школяра. Актуальні питання викладання освітньої галузі „Природознавство” Державного стандарту початкової загальної освіти.
 11. Реалізація завдань освітньої галузі „Технології” у процесі вивчення предмету „Трудове навчання”.

Презентаційний матеріал на сторінці Сектору початкової освіти - http://hoippo.km.ua/pochatkova1.html

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ШКІЛЬНОГО ПРИЛАДДЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шкільна форма (колір, комплект обирається за погодженням з навчальним закладом).

Змінне взуття – 1 шт.

Шкільний ранець повинен мати лямки прошиті ущільнювачем, щоб вони не різали плечі й дитина не відчувала дискомфорту при носінні ранця. Спинка ранця обов'язково має бути жорсткою і бажано анатомічною.

Шкільне приладдя (незалежно від виробника):

Пенал – 1 шт.

кулькова ручка синього кольору – 2 шт.

простий олівець – 2 шт. (м’які)

набір кольорових олівців (12 штук у наборі) – 1 набір

точилка (закрита) – 1шт.

лінійка - 15 см – (дерев’на або пластикова) – 1 шт.

гумка (м’яка) – 1 шт.

учнівські зошити в клітинку та в косу лінію – по 5 шт.

обкладинки для зошитів та підручників (прозорі) – 1 компл. для 1 кл.

папка для зошитів (з цупкого картону) – 1шт.

Приладдя для уроків трудового навчання (незалежно від виробника):

Папка – 1шт.

Набір кольорового паперу (розмір А-4) – 2шт.

Набір білого та кольорового картону ( розмір А–4) -2 шт.

ножиці з заокругленими кінцями – 1шт.

клей-олівець – 1шт.

лінійка 30см (дерев’на або пластикова) – 1шт.

пластилін, дошка для роботи, стеки - 1 шт.

Приладдя для уроків образотворчого мистецтва:

альбом (24 аркушів) – (розмір А – 4)

кольорові олівці – 1 шт.

фарби акварель, гуаш (6-10 кольорів) – 1 набір

палітра – 1 шт.

стаканчик-нерозливайка для води – 1 шт.

Для уроків фізичної культури:

спортивна форма (залежно від сезону) – 1 шт.

спортивне взуття – 1 шт.

УВАГА!Даний перелік шкільного приладдя є орієнтовним і обов’язково погоджується з вчителем початкових класів.