Неділя, 24 09 2023

 

Навчально-виховний комплекс №6

м. Хмельницький

 

shool

Тиждень безпеки дорожнього руху


 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у навчально-виховному комплексі №6 м. Хмельницького з 12 по 16 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Класні керівники  початкових класів провели вікторину на тему : «Знай правила дорожнього руху». Для членів гуртка «Юні рятівники» було проведено вікторину «Дорожня грамота». Для учнів 1-3-х класів агітбригада ЮІР «Топ-клас», під керівництвом Баранецького В.В. підготувала у віршованій формі з авторськими піснями цікаві хвилинки безпеки про правила дорожнього руху «Ми пішоходи».

Було організовано зустріч учнів 2-3-х класів із представником Управління патрульної поліції, яка провела бесіду юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, перевірила знання учнів правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів «Будь обережним на дорозі». В холі школи оформлені інформаційні стенди-виставки «Безпека життєдіяльності» та «Щоб не трапилось біди, правил дорожнього руху дотримуйся ти!»

Під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Міщинською Л.М. було організовано конкурс на кращий дитячий малюнок «Правила нашої безпеки».

 

 

Вхід на сайт

Відвідувачі
2
Статті
298