Понеділок, 22 07 2019

День батька 2019

Звіт про День батька

З нагоди відзначення в Україні Всенародного Дня Батька, з 10 по 16 червня у навчально-виховному комплексі №6 м. Хмельницького було організовано ряд заходів, спрямованих показати роль батька у сімейному житті, вихованні дітей, виразити вдячність та любов до своїх татусів.

Вихованці пришкільного літнього табору «НІКА» взяли участь у майстер- класі з виготовлення еко-рамок (повторне використання газетного паперу) для фотоколажу «Мій тато – герой» та дізнались про історію й традиції святкування Дня батька в країнах світу.

image001image002

image003image004

Під час тижня, присвяченого Дню батька було організовано перегляд сімейних фільмів учнів з батьками.

14 червня на спортивному майданчику школи відбулись сімейні змагання за участі татів «Якщо разом – все гаразд, татусі найкращі в нас». Батьки і діти активно брали участь у естафетах та конкурсах, отримали масу позитивних вражень, а наприкінці заходу усі учасники змагань отримали призи та подяки за участь.

image005image006