Неділя, 25 08 2019

Дата проведення

Короткий опис

1.

Виховний захід для учнів 5-х класів «Україна і ЄС: разом у майбутнє»

20.05.2019

Під час виховного заходу учні детальніше дізналися про створення, склад, особливості управління Європейського союзу, його історію та розвиток.

Були продемонстровані відео фрагменти, звучали вірші, пісні та гімн Європейського Союзу. Даний виховний захід в черговий раз нагадав глядачам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

2.

Виставка малюнків «Нехай панує мир в Європі»

13. -17.05.2019

На виставці були представлені кращі роботи учнів, обєднаних спільною темою «Європа і Україна».

Діти зобразили величезне різноманіття визначних місць, унікальних архітектурних споруд країн, які входять до складу ЄС.

3.

Година спілкування для учнів 10-А класу «Україна – ЄС: сучасний етап взаємовідносин»

16.05.2019

Разом з учителем історії учні обговорювали проблеми та перспективи європейської інтеграції, глибше дізнались на якому етапі сучасні взаємо-відносини України та ЄС,  прогнозували подальший роз-виток та співпрацю нашої держави з країнами Європейського Союзу.

4.

Проведення бібліотечного уроку «Євроказкарія» для учнів 1-А класу.

17.05.2019

Цікавий та нестандартний урок-подорож улюбленими євро-пейськими казками захопив першокласників. Учні дізнавались нові інтерпретації казок, їх походження, цікаві факти про країни, де створювались найвідоміші казки. На завершення спробували створити власну колективну казку.

5.

Облаштування інформаційної зони «Україна серед європейських держав»

13. -17.05.2019

У рекреації ІІ поверху на інформаційному стенді учні та гості закладу мали змогу дізнатись про специфічні та унікальні традиції кожної країни,  яка входить до складу Європейського Союзу, особливі свята та незвичайні історичні факти про людей, які прославили свою країну.

6.

Презентації учнями

8-А класу проектів «Віртуальні подорожі до країн Європи»

13. -14.05.2019

Учні, обєднавшись в групи, досліджували особливості країн Європи та захищали проекти у форматі віртуальної екскурсії, учням надавалась роль екскурсовода. Кожен проект цікаво та креативно розкрив унікальних місць в Європі, які варто відвідати.

7.

Книжково-ілюстраційна виставка на тему: «Європа – наш спільний дім».

13.-14.05.2019

У шкільній бібліотеці відвідувачі мали змогу переглянути цікаву виставку книг, які розкривали поняття «Європа» з міфологічного, географічного, історичного, художнього ракурсів.

8.

Участь учнів 8-11-х класів у єдиному онлайн-уроці «Європа починається з тебе».

15.05.2019

Відомий український тележурналіст, актор і музикант Майкл Щур, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розповідали учням про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

image001image002

Виховний захід для учнів 5-х класів «Україна і ЄС: разом у майбутнє»

image003image004

Інформаційна зона «Україна серед європейських держав»