Середа, 20 11 2019

Всесвітній день мігруючих птахів

Звіт про відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів

Відповідно до листа Департаменту природних ресурсів та екології обласної державної адміністрації від 03 травня 2019 року № 70/34-2193 «Про відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів», з метою підвищення обізнаності громадськості з питань, що стосуються мігруючих птахів, спонукання до вжиття заходів для їх збереження у навчально-виховному комплексі № 6 м. Хмельницького 11 травня відзначали Всесвітній день мігруючих птахів (ВДМП). Офіційно він був проголошений в 2006-му році, і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.

В рамках відзначення ВДМП було організовано перегляд відеороликів та відео-презентацій «Повен шлунок пластику - сміття, що вбиває птахів», «Особливості мігруючих птахів».

image001image002

В рекреації ІІ поверху школи оформлено інформаційний стенд «Вплив пластику на живі організми»

image003image004

Відбулась зустріч учнів НВК № 6 з викладачем природничих наук, відомим українським орнітологом, членом Західноукраїнського орнітологічного товариства та учасником проекту «Дивовижні люди» Сергієм Ільїнським.

image005image006

Під час заходу учні глибше дізнались про різноманітність видів птахів у місті Хмельницькому та на теренах області, унікальні особливості окремих птахів, негативний вплив забруднення середовища проживання для мігруючих птахів.

image007image008