Понеділок, 22 07 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху 2019

image001

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань правил дорожнього руху у навчально-виховному комплексі №6 м. Хмельницького з 06 по 10 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Для учнів початкових класів агітбригада ЮІР «Топ-клас» під керівництвом Баранецького В.В. підготувала цікаві хвилинки безпеки у віршованій формі з авторськими піснями про правила дорожнього руху «Дорожня грамота».

image002image003

Заступником директора з виховної роботи Сікорською І.П. було організовано зустріч учнів 1-х та 3-х класів із представником управління патрульної поліції Курською С.В., яка провела бесіду юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, перевірила знання учнів правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

image004image005

Шкільний бібліотекар Лавренчук Т.М. підготувала виставку літератури та інформаційних матеріалів «Твій друг – безпечний рух». У вестибюлі школи було оформлено інформаційний стенд та виставку дитячих малюнків «Руху правила єдині поважати всі повинні» та «Правила нашої безпеки».

image006image007

Під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Міщинською Л.М. було організовано конкурс на кращий дитячий малюнок «Правила нашої безпеки».

image008

Учні 5-х класів взяли участь у квест-грі знавців правил дорожнього руху «Ми обираємо життя!».

image009image010image011

image012image013

На дорозі так правил багато, Їх дотримуйся, друже, завжди! Якщо будеш ти їх шанувати, То й не трапиться лиха-біди!