Четвер, 20 06 2019

Нам цікаво та весело на групі подовженого дня

Діти повинні жити у світі краси,

гри, казки, музики, малюнка,

фантазії, творчості.

В. Сухомлинський

Заняття в другу половину дня дають можливість учням закріпити знання отримані на уроці, розвивати свої творчі здібності, поспілкуватись та відпочити.
       Вихователі нашої школи ставлять перед собою завдання організувати самостійну роботу учнів із закріплення та поглиблення знань, умінь та навичок, набутих на уроці; створити сприятливі умови для формування учнівського  колективу; надавати кваліфіковану допомогу при виконанні домашніх завдань; організовувати індивідуальну, групову та колективну роботу учнів, дозвілля.   Важливим завданням є також формування ціннісних орієнтацій в учнів та проведення заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров'я учнів, набуття навичок здорового способу життя.
       З 05.02. по 12.02. 2019 року у навчально-виховному комплексі № 6 вивчався стан виховної роботи на групах подовженого дня. Вихователі показали свою майстерність під час проведення самопідготовки та виховних заходів.
       Під час тижня були проведені такі заходи:

1. Більчук Марія Миколаївна – самопідготовка з математики

image001

image002

2. Цюрукало Світлана Георгіївна – «Щоб міцне здоров’я мати, треба тіло й дух загартувати »

image003

image004

3. Бакаляр Анна Анатоліївна – самопідготовка з математики.

image005

4. Греснюк Альона Володимирівна – конкурс народних прикмет та прислів’їв «Лютий лютує, та весні дорогу готує»

image006

image007

5. Бабій Аніта Русланівна – «Зимові пригоди» - зустріч з казковими героями. Читання художньої літератури.

image008

6. Павлович Вікторія Михайлівна – «Україна починається з тебе»

image009

image010