Понеділок, 16 09 2019

приурочених Дню безпечного Інтернету,

в навчально-виховному комплексі №6

м. Хмельницького

На підтримку Європейського Дня безпечного Інтернету в навчально-виховному комплексі №6 м. Хмельницького 5-6 лютого 2019 року були проведені заходи, приурочені Дню безпечного Інтернету, під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Глобальна комп’ютерна мережа Інтернет стає невід’ємною частиною життя сучасної людини. На заходах, проведених відповідно до плану, вчителі інформатики Дорохова О.В., Продан В.О., Баранецький В.В. розповіли учням школи та батьківській громаді, що робота у мережі містить небезпеки технологічного, правового, психологічного та фінансового характеру. Учні нагадали про ризики, на які можуть натрапити в Інтернеті, соціальних мережах. Проведені опитування показали, що більшість школярів уже добре знає, як захистити себе та свій комп’ютер від цих ризиків.

Учні 2-6 кл. переглянули відеоролики та мультфільми про безпеку в мережі Інтернет, ознайомилися з матеріалами сайтів Онляндія.

Дев’ятикласники  випустили традиційний інформаційний бюлетень до Дня безпечного Інтернету.

З учнями 7-11 кл. проведено урок «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»» (вчителі Продан В.О., Баранецький В.В.).

Учні 8-х переглянули онлайн-урок з нагоди «Дня Безпечного Інтернету 2019», який відбувся 5 лютого 2019 року (Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»)

По закінченні запланованих заходів учні 5-10 кл. створили обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом школярами НВК №6.