Середа, 20 11 2019

Декада іноземної мови 2019

Декада іноземних мов

З 21 січня по 01 лютого 2019 року у закладі освіти пройшла Декада іноземних мов. Проведення таких декад є складовою частиною освітнього процесу. Вони сприяють підвищенню рівня знань учнів і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, а також розвитку їх творчих здібностей. При організації та проведенні предметної декади вчителі іноземної мови керувалися інтересами і потребами учнів, враховували їх вікові та психологічні особливості. Вибір заходів визначався можливістю реалізації міжпредметних зв'язків.

Декада включала відкриті уроки, різноманітні конкурси, брейн-ринги, презентації, перегляд фільмів про країни, мова яких вивчається, виставу англійською мовою. Педагоги прагнули, щоб тематика заходів була цікавою та пізнавальною.

Проведені заходи Декади були покликані стимулювати спілкування дітей іноземною мовою, розвивати творчі здібності школярів.

Мотивація до вивчення іноземної мови продиктована часом, а сам процес навчання є складний та довгий. А як буде складатись цей процес - залежить саме від початкової школи – тих підвалин, що закладають основу споруди під назвою «Я вільно володію іноземною мовою!». Тому вчителі, які викладають у початковій школі, враховуючи особливості навчання англійської мови в 1-4-х класах, постійно шукають нові форми і методи, серед яких у сьогоденні чільне місце належить ігровим  методикам, оскільки саме вони ведуть до формування мотиваційної сфери учнів, що важливо на початковому етапі.

Учителі підготували відкриті уроки для взаємовідвідування своїми колегами (Більчук М.М. «Відпочинок моїх друзів» (2-А клас), Ткачук Я.С. «Місце проживання тварин» (4-А клас), Лядецька Л.В. «Подорожування різними видами транспорту» (6-Б клас), Карпова В.Ф. «Свята. Великдень» (5-Б клас), Шпакова Г.І. «Освіта. Школа у моєму житті» (8-А клас), Опалєва О.А. «Подорож» (6-А клас), Дмитришена О.М. «Час історій» (1-А клас)).

Цікавими були позакласні заходи: ABC Party для учнів 2-х класів (Дмитришена О.М.), брейн-ринг для учнів 10-11 класів (Опалєва О.А., Шпакова Г.І.); перегляд фільму для учнів 7-х класів «Відвідування Лондона» (Лядецька Л.В.).

Заключним  етапом у низці запланованих заходів буде чудова яскрава театральна вистава «Попелюшка» (Карпова Л.В., класний керівник 9-А класу Дорохова О.В.).

Проведення Декади потребувало великої підготовки з боку вчителів і учнів як у мовному, так і в загальноосвітньому плані. Поставлені завдання були виконані. Створено умови для самовираження учнів як в інтелектуальному, так і в емоційному планах. Реалізовані навчальні (повторення, активізація отриманих знань і умінь), виховні (повага до іншомовної культури), розвиваючі (розширення кругозору, отримання нової інформації), і комунікативні завдання. В цілому Декада іноземної мови дозволила активізувати діяльність учнів, стимулювати їх подальшу роботу, придбати нові й удосконалювати вже набуті навички самостійної роботи.