П'ятниця, 14 12 2018

Декада початкової школи

Щорічно учні початкової школи поринають у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих подій та неперевершених пригод, цікавих уроків, що організовуються в режимі Декади початкової школи. Цьогоріч останні осінні дні видалися по особливому теплими на яскраві посмішки, прихильними на чуйні та приємні слова, вражаючими на бурхливі враження.
         Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
         Реалізація основних завдань у рамках тижня:

• активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;
  • створення в освітньому процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини з цілісним сприйняттям сучасного світу, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
  • обмін педагогічним досвідом.

Відкриття розпочалося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всі присутні ознайомилися з планом проведення декади початкових класів.
         План містив рухливі та веселі перерви, а також систему інтегрованих уроків. Творчість та ентузіазм вчителів та учнів початкової школи допомогли зробити Декаду змістовною, насиченою та цікавою.

Перерви в початковій школі — це шум і гам і біганина. Але вчителі нашої школи поєднали приємне з корисним. На великих перервах були організовані різноманітні та цікаві рухливі ігри.