Понеділок, 19 11 2018

Здорові активності "Healthy school"

Навчально-виховний комплекс №6 м. Хмельницького розпочинає впроваджувати здорові активності в рамках Програми « Healthy schools”

Першим кроком стало загальношкільне анкетування з метою діагностування стану здоров'я та раціонального харчування учнів та вчителів.

Зважаючи на рівень складності запитань вхідного анкетування, динамічною групою проекту було вирішено опитати учнів з 3 по 11 класи. Натомість, для учнів 1-2 класів були проведені виховні заходи на тему «Корисна та шкідлива їжа на вашому столі».

Учні разом з класними керівниками переглянули пізнавальний мультфільм про раціональне харчування.

Скориставшись корисними матеріалами з офіційного сайту Програми «Healthy schools», класні керівники  1-х класів, які навчаються за Концепцією Нової української школи , провели ранкові кола зустрічі, де разом з дітьми розфарбовували розмальовки «Вживаю більше – вживаю менше» та підраховували кількість шкідливих і корисних продуктів у власному раціоні.

Чисте довкілля – здорове життя.

З таким гаслом всі учні та вчителі вийшли на територію школи для чергового колективного прибирання в рамках програми Healthy school, адже чисте довкілля – запорука здорового життя.

Незважаючи на масштаби території школи та кількість робіт, діти поставились до цього відповідально й сумлінно. Територія була заздалегідь поділена на ділянки. Кожен зміг зробити свій посильний внесок у загальну справу. Школярі привели в порядок клумби та доріжки навколо школи, ігровий та спортивний майданчики.