Середа, 19 02 2020

 

Навчально-виховний комплекс №6

м. Хмельницький

 

shool

Звіт директора

Звіт
директора навчально-виховного комплексу №6
м.Хмельницького 

07 червня 2018 року у навчально-виховному комплексі № 6 м. Хмельницького відбувся творчий звіт директора Собко Наталії Анатоліївни «Про підсумки роботи НВК №6 у 2017-2018 н.р. та завдання на 2018-2019 н.р., спрямовані на забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні». На заході були присутні працівники закладу освіти та батьки учнів. 


Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підвести деякі підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2017-2018 навчального року.

Уся діяльність школи за попередній навчальний рік здійснювалась відповідно до Статуту школи, Правил внутрішнього трудового розпорядку, посадових обов’язків директора школи, законодавства України.

1. Кадрова політика. Тільки творчий, згуртований, об’єднаний спільною метою колектив може сподіватися на майбутнє. На сьогоднішній день колектив складається з 52 педагогів, серед яких: 13 «вчителів -методистів», 7 - «старших учителів», 28 - вищої категорії, 5 - першої категорії, 9 - другої категорії, 12 - спеціалістів. Серед педагогів школи 96 % мають вищу педагогічну освіту. Аналіз вікового складу педагогів засвідчує, що 27 % учителів - це педагоги віком до 30 років, 25 % - це педагоги до 40 років, 26 % - це учителі віком до 50 років, понад 50 років - 22%. Ці аналітичні дані дають змогу зробити висновок, що більшість учителів - висококваліфіковані педагоги з життєвим і професійним досвідом, майстри своєї справи. Разом з тим колектив постійно поповнюється молодими спеціалістами, учителі піднімають свій професійний рівень. Поєдналися мудрість, молодість і досвід.

2. Методична робота. Колектив школи третій рік працює над проблемою «Реалізація компетентнішого та діяльнісного підходів до створення освітнього середовища як фактора розвитку особистості школяра».

Для реалізації завдань школи були проведені педагогічні ради «Про підсумки роботи НВК № 6 у 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р.»; «Про реалізацію профільного навчання в старшій школі як важливого компонента модернізації загальної середньої освіти», «Про взаємодію школи і сім’ї у формуванні загальнолюдських цінностей учнів навчально-виховного комплексу № 6», «Про роботу педагогічного колективу щодо реалізації компонентів Концепції «Нової української школи»».

Згідно з річним планом роботи школи проведені Декади початкової школи, трудового навчання та естетичних дисциплін, Тижні правових знань, української мови та літератури, іноземних мов, точних наук, психології, безпечного Інтернету, Тиждень ініціативи та творчості молодих учителів «Перша сходинка до педагогічного Олімпу», методичний Тиждень наставника «Досвід - джерело майстерності».

Учителі беруть участь у роботі науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, є активними членами динамічних та творчих груп, постійно діючих семінарів, методичних об’єднань. Робота за авторством практичного психолога Мазур О.А. посіла І місце у обласній педагогічній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

Слід відзначити роботу МО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін (голова Сваричевська С.В.), МО вчителів математики, фізики та інформатики (голова Парасюк О.М.), МО вчителів природничих дисциплін (голова Змерзла О.І.), МО вчителів трудового навчання та естетичних дисциплін (голова Карпанасюк В.М.), МО вчителів початкових класів (голова Вавринчук Т.В.).

Протягом навчального року особлива увага адміністрації школи приділялась росту педагогічної майстерності вчителів через самоосвітню діяльність, курсову перепідготовку та атестацію педагогічних працівників.

Згідно плану пройшли курсову підготовку 9 педагогів. Стимулом для підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів стала атестація педагогічних працівників. Пройшли чергову атестацію 8 учителів.

Я переконана, що саме на педагогів покладено високу місію – становлення особистості, інтелектуальне та духовне зростання української нації. Учитель - це доля. Вони розвиваються, експериментують, творять заради майбутнього наших дітей.

3. Результативність навчального процесу. На початок 2017-2018 навчального року у школі було укомплектовано 27 класів (13 класів у школі І ступеня, 11 класів - II ступеня, 3-у школі III ступеня), із середньою наповненістю 28,2 учнів. Різними формами навчання було охоплено 743 учні, з них індивідуально навчалося 3 учні.

У 2017-2018 н.р. закінчують навчання 60 дев’ятикласників та 25 одинадцятикласників.

Проаналізуємо охоплення навчанням учнів 9-х класів за попередні роки.

Навчальні роки

К-сть випускників

У 10 клас

У ВПУ, ПТНЗ

У ВНЗ

2012-2013

72

37-51%

13-18%

22-31%

2013-2014

56

37-66%

7-13%

12-21%

2014-2015

54

27-50%

14-26%

13-24%

2015-2016

53

28-53%

11-21%

14-26%

2016-2017

70

40-57%

16-23%

14-20%

 

4. Робота з обдарованими учнями. Саме педагоги школи повинні допомогти дітям знайти себе в житті. Адже неталановитих дітей не буває, кожен має свою іскринку. Тому більшість учителів керуються такими заповідями: поважай особистість дитини, відчуй радість від спілкування з нею, не образь дитину, дозволь учню досліджувати, винаходити, створювати. Тому протягом року тривала робота з обдарованими учнями. Про це свідчать результати II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 9 призових місць. Призери II (міського) етапу учнівських предметних олімпіад:

№ з/п

Учень

Клас

Предмет

Місце

Учитель

 1. 1.

Васькова Анастасія

10-Б

трудове навчання

ІІ

Карпанасюк В.М.

 1. 2.

Неліпович Сергій

9-Б

історія

ІІІ

Гулеватий І.М.

 1. 3.

Дзюбак Димитрій

8-А

географія

ІІІ

Гоцка О.І.

 1. 4.

Магаляс Олег

8-А

географія

ІІІ

Гоцка О.І.

 1. 5.

Васьков Владислав

6-Б

математика

ІІІ

Паланій О.М.

 1. 6.

Ткач Олександр

7-Б

математика

ІІІ

Парасюк О.М.

 1. 7.

Дзюбак Димитрій

8-А

хімія

ІІІ

Змерзла О.І.

 1. 8.

Хаміджонов Максудбек

11-А

хімія

ІІІ

Змерзла О.І.

 1. 9.

Приймак Лілія

9-А

біологія

ІІІ

Мудра Т.В.

 

Понад 200 учнів взяли участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах: «Кенгуру», «Соняшник», «Гринвіч», «Геліантус», «Левеня» тощо.

Увійшла в систему робота учителів та учнів щодо науково-дослідницької роботи. Результатом цього стала участь в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Призові місця посіли 3 учні:

№ з/п

Учень

Клас

Предмет

Місце

Учитель

 1. 1.

Сорока Дарія

11-А

психологія

ІІ

Мазур О.А.

 1. 2.

Яворський Олександр

10-Б

фізика

ІІ

Луцькова С.Д.

 1. 3.

Качуровська Мирослава

10-А

біологія

ІІІ

Мудра Т.В.

5. Виховна робота. У виховній роботі надається перевага вихованню моральності, духовності, здорового способу життя як основному компоненту гармонійного виховання всебічно розвиненої людини.

Відповідно до плану роботи навчального закладу на 2017-2018 навчальний рік виховна робота була спланована за наступними напрямками:

-       ціннісне ставлення до себе;

-       ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей;

-       ціннісне ставлення до праці;

-       ціннісне ставлення до природи;

-       ціннісне ставлення до культури і мистецтва;

-       ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Реалізація напрямів виховної роботи здійснювалася через систему традиційних загальношкільних, класних та позакласних заходів.

У цьому навчальному році проведено низку виховних заходів: Олімпійський тиждень, Місячник військово-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи, Тиждень безпечного Інтернету, Тижні безпеки життєдіяльності та дорожнього руху, Тиждень правових знань, День цивільного захисту, заходи з нагоди святкування Дня міста, до Дня Гідності і Свободи, Міжнародного дня толерантності, Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня партизанської слави, заходи до річниці визволення Хмельниччини від німецько-фашистських загарбників, до Дня захисника України, Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Європі, конкурси читців, шкільні розважальні програми та концерти «Міс Осінь», День працівника освіти, «Посвята у ліцеїсти», свято Нового року, 8 Березня тощо.

Учні школи брали участь та виборювали перемоги у багатьох загальноміських конкурсах:

№ з/п

Конкурс

Учень

Клас

Місце

Учитель

1

Мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Асоян Каріна

8-Б

ІІ

Сваричевська С.В.

Андріюк Н.В.

2

Військово-спортивні змагання серед школярів м.Хмельницького, присвячені Дню захисника України

Команда

НВК №6

 

ІІІ в комплексі силових вправ

Горбулько Б.О.

3

Військово-спортивні змагання серед школярів м.Хмельницького, присвячені Дню захисника України

Команда

НВК №6

 

ІІІ у легкоатлетичній естафеті

Горбулько Б.О.

4

І Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи солдату – захисти Батьківщину»

Актив учнівського самоврядування, педагогічний колектив, батьківський комітет

 

за активну участь

Сікорська І.П.

Бачинська Л.В.

5

Міський військово-патріотичний фестиваль учнівської молоді «За честь! За славу! За народ!»

Вокальна група

 

за участь

Гончар О.О.

6

Диспут «Українські революції початку ХХІ століття: історична правда та реалії»

Творча група

 

за активну участь

Сікорська І.П.

Нагребельна А.В.

7

Міський етап конкурсу «Молодь обирає здоров¢я»

Команда НВК №6

 

ІІІ місце

Сікорська І.П.

Баранецький В.В.

8

Міський брейн-ринг «Моя позиція» серед учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Хмельницького

Команда

НВК № 6 «Розумники»

 

за участь

Сікорська І.П.

Гулеватий ІМ.

9

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

Команда «Пожежний атлас»

 

 

ІІІ місце

Сікорська І.П.

Баранецький В.В.

10

Подяка за надану допомогу захисникам України, які виконують свій обов¢язок у зоні АТО

Учнівський колектив

НВК №6

 

 

Сікорська І.П.

11

Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер - 2018»

Гуровська Яна

10-Б

ІІ місце в номінації «Еко-пісня»

Гончар О.О.

12

Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер - 2018»

Команда

НВК №6

 

ІІІ місце в номінації «Еко-мода»

Карпанасюк В.М.

Опалєва О.А.

13

Фестиваль-конкурс «Подільський пролісок-2018» для художньо обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл міста

Васькова Анастасія

10-Б

І місце в номінації «Загадковий космос»

Міщинська Л.М.

14

Фестиваль-конкурс «Подільський пролісок-2018» для художньо обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл міста

Ковш Олена

6-Б

І місце в номінації «Живі овочі та фрукти»

Міщинська Л.М.

15

Фестиваль-конкурс «Подільський пролісок-2018» для художньо обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл міста

Ільчишина Юлія

9-Б

ІІ місце в номінації «Дерево «Чотири пори року»»

Міщинська Л.М.

16

Фестиваль-конкурс «Подільський пролісок-2018» для художньо обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл міста

Чебан Марта

6-Б

ІІ місце в номінації «Дивовижний світ казок Г.Х.Андерсена»

Міщинська Л.М.

17

І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Чебан Марта

6-Б

ІІІ місце

 

Міщинська Л.М.

Велика увага надається в навчальному закладі формуванню навичок здорового способу життя, зокрема підготовці учнів до спортивних змагань. Учні є постійними учасниками міських змагань «Козаки Поділля», фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», змагань з футболу, присвячених Дню міста, міні-футболу для дівчат, гандболу та волейболу у залік Спартакіади міста серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Поряд з позитивним проблемним залишається питання відвідування. Пропущено за звітний період у 2017-2018 навчальному році усього 17218 уроків. У порівнянні з минулим 2016-2017 н.р. відвідування учнями навчального закладу погіршилося на 5%.

Результати аналізу стану відвідування свідчать, що найбільше пропускають навчальні заняття учні 9-А кл. (кл. кер. Мазур О.А.), учні 2-В кл. (кл.кер. Лісоводська І.В.), учні 1-Г кл. (кл.кер. Шевчук І.М.), учні 5-Б кл. (кл.кер. Гоцка О.І.), учні 6-В кл. (кл.кер. Нагребельна А.В.), учні 8-Б кл. (кл.кер. Мудра Т.В.).

6. Взаємозв’язки з іншими закладами. Позашкільні заклади є і залишаються осередками всієї організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю, закладами, що забезпечують їх змістовне дозвілля, організаторами творчих конкурсів, фестивалів, виставок, концертів, змагань тощо, тобто заходів, де діти можуть проявити свої здібності і таланти. Це дає змогу активно проводити виховну та превентивну роботу з дітьми в частині пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

Багато дітей відвідують гуртки на базі інших позашкільних навчальних закладів: дитячі спортивні школи, спортивні гуртки, хореографічні гуртки, дитячу художню школу, дитячу музичну школу, гуртки при Палаці творчості дітей та юнацтва. Різними формами позашкільної освіти охоплено 349 учнів, що становить 47% від загальної кількості учнів навчального закладу.

Напрямки діяльності позашкільних гуртків

Класи

Усього

% від загальної кількості учнів закладу

1-4

5-11

Фізкультурно-спортивний

70

56

126

17%

Художньо-естетичний

36

13

49

7%

Хореографічний

57

24

81

11%

Музичний

6

13

19

3%

Гуманітарний

17

42

59

8%

Акторської майстерності

2

2

4

1%

Технічного моделювання

1

10

11

2%

Аналіз зайнятості позашкільною гуртковою роботою учнів показав, що займаються вони здебільшого у гуртках фізкультурно-спортивного та хореографічного напрямів (28%), також великою популярністю користуються у школярів гуртки художньо-естетичного, музичного та гуманітарного (поглибленого вивчення іноземних мов) напрямів (18%).

З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у школі організовано роботу гуртків за інтересами «Умілі руки», «Юний пожежник», «Юний інспектор руху», а також хоровий, вокальний, «Волейбол», «Футбол», мистецька студія «Юний художник», «Загальна фізична підготовка», «Юний стрілець», «Пішохідний туризм» та «Спортивний туризм» (ХМЦТКЕУМ).

У цих гуртках були задіяні 280 учнів, що становить 37,6%від загальної кількості. Результати своєї діяльності гуртківці представляли на культурно-масових та суспільно-корисних заходах, які проходили в навчальному закладі.

Протягом навчального року учасники гуртків «Умілі руки» неодноразово робили виставки власних робіт на День міста, в рамках проведення Тижня трудового навчання та естетичних дисциплін.

Покращилась профорієнтаційна робота з учнями та батьками у старших класах. Залучено до співпраці різноманітні навчальні заклади міста (профтехучилища (ПТУ № 4,25), технікуми (торгівельно-кооперативний коледж), інститути (ХГПА), університети (ХНУ), міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат). Педагоги навчальних закладів запрошують учнів нашої школи та їх батьків на Дні відкритих дверей, екскурсії закладами. Адміністрацією школи організовано зустрічі представників навчальних закладів міста із батьками на батьківських зборах.

7. Соціально - психологічна підтримка.

Профілактична робота в школі організована через лекції, прочитані класними керівниками батькам, паспортизацію та анкетування учнів з метою виявлення дітей, схильних до девіантної поведінки, індивідуальні консультування за участю спеціалістів служби у справах дітей Хмельницької міської ради, служби кримінальної міліції у справах дітей Південно-Західного відділу поліції, відвідування дітей на дому, консультування батьків, групові корекційні заняття з практичним психологом Мазур О.А. У навчальному закладі функціонує Рада з профілактики правопорушень серед учнівської молоді. На засідання Ради запрошуються учні, що потребують посиленого виховного впливу з боку адміністрації школи та батьків. Учні викликаються разом з батьками. Питання, що розглядались, стосувались незадовільної поведінки під час освітнього процесу, безвідповідального ставлення до виконання учнівських обов’язків та пропусків уроків без поважних причин.

На внутрішкільному обліку у вересні 2017-2018 н.р. перебували 3 учні: Драгун Д.(8-Б клас), Соляк В. (5-А), Мельникова Д. (10-А).

№ з/п

Навчальний рік

Кількість учнів на обліку

1.

2009-2010

18

2.

2010-2011

16

3.

2011-2012

12

4.

2012-2013

7

5.

2013-2014

5

6.

2014-2015

6

7.

2015-2016

5

8.

2016-2017

4

9.

2017-2018

3

Також у навчальному закладі на початок 2017-2018 н.р. навчалися учні, схильні до протиправної поведінки, але які не стоять на внутрішкільному обліку, – Лобенко Ю. (6-В клас) та Грищук В. (4-В клас).

Протягом року були проведені обстеження житлово-побутових умов дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2017-2018 н.р. проведено зустрічі, бесіди учнів з інспекторами Південно-Західного відділу поліції та юристами, працівником Хмельницького обласного центру ресоціалізації наркозалежної молоді. Так, працівниками поліції Стрембіцькою А.М., Табенською І.Я. з учнями навчального закладу були проведені такі профілактичні бесіди: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Небезпечні знахідки», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Запобігання правопорушень серед учнівської молоді». Юрист Білик Н.В. в рамках Тижня правових знань провела зустріч з учнями 9 класів, в рамках Всеукраїнського тижня права Шалабавка З.М. зустрілася з учнями 8 класів.

Цілеспрямовану виховну роботу з дітьми, схильними до правопорушень, проводили класні керівники. Так, для учнів адміністрацією закладу, класними керівниками та представниками учнівського самоврядування були проведені лінійки щодо попередження вчинення правопорушень та повторення правил для учнів.

Для забезпечення реалізації завдань правової освіти та виховання педагогами закладу протягом навчального року використовувалися різноманітні форми та методи роботи - вікторини, конкурси, бесіди, уроки гарної поведінки, рольові ігри, ділові ігри, «круглі столи» на правознавчу тематику.

Індивідуальні бесіди з приводу порушення правил внутрішнього розпорядку, правил поведінки для учнів навчально-виховного комплексу № 6 адміністрацією закладу та класними керівниками проводились з Колесовим Я. (1-В), Шашкевичом І. (1-В), Боровковою О. (9-Б), Драгуном Д. (8-Б), Соляком В. (5-А), Боднаром А. (6-А), Грищуком В. (4-В), Захаркевич В. (8-Б), Лотоцьким Д. (6-А), Дроздовою А. (4-А) та їх батьками, про що відповідні записи зафіксовані у журналах класних керівників, протоколах засідань координаційної ради, оформлені картки індивідуальних бесід.

8. Шкільна бібліотека. У школі функціонує шкільна бібліотека. Книжковий фонд бібліотеки складає 15986 примірників підручників, 11340 примірників художньої літератури. Протягом навчального року одержано 1359 примірників підручників і 232 примірники художньої літератури.

Навчальний процес був забезпечений підручниками на 99%, 1-4-х кл. – 98%, 5-9 кл. – 100%, 10-11х – 99%. У 2017-2018 навчальному році було зареєстровано 3252 відвідування шкільної бібліотеки, книговидача становить 3252 книги. Найактивнішими читачами були учні 1-5-х класів.

9. Соціальний захист.

У навчальному закладі ведеться облік дітей соціально незахищених категорій. Дані соціального паспорта оновлюються щомісячно.

Протягом 2017-2018 навчального року в навчально-виховному комплексі № 6 безкоштовно харчуються 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Головатий В. (7-Б клас), Головата К. (3-Б клас), Кучер С. (4-Б клас)), та 4 учнів за довідками про малозабезпеченість (станом на 01.01.2018р.) (Вусатюк Є. (8-Б), Музика Д. (5-Б), Поліщук Ю. (8-А), Очеретний Б. (5-Б)). На бюджетній групі продовженого дня від плати за харчування звільнені: на 100% - Кучер С. (4-Б), Медус І. (1-В), Головата К. (3-Б), на 50% - Яківчук О. (1-В), Козак І. (3-В), Шевченко С. (2-Б), Лісова Є. (2-Б), Півнев В. (2-Б).

Згідно з Порядком звільнення від сплати за харчування у загальноосвітніх навчальних закладах дітей, батьки яких загинули під час участі у антитерористичній операції, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого рішенням 42 сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 року, внесених змін 48 сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015р., рішення 5 сесії Хмельницької міської ради від 16.03.2016р. №23 у закладі безкоштовним харчуванням протягом 2017-2018 н.р. були охоплені такі учні: Волкова Єлизавета (7-Б), Долматова Уляна (8-А), Тарасов Святослав (10-Б), Хоміджонов Махсудбек (11-А), Хоміджонов Озодбек ( 8-А), Кузнець Нікіта (5-Б), Мельник Анастасія (9-Б), Войтков Роман (7-А), Олішевський Максим (7-А), Шмарунь Владислав (6-А), Подоля Дарина (6-В), Олійник Олександр (7-А), Сівак Яна (7-А), Приймак Лілія (9-А), Гуровська Яна (10-Б), Потійчук Володимир (8-А), Качур Дар’я (6-Б).

Крім того, згідно з рішенням позачергової дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 29.12.2016 року №22 повністю звільнені від плати за харчування на групі продовженого дня діти, батьки яких є (були) учасниками АТО: Мігаль М. (2-А), Горожанкін Н. (3-А), Подоля О. (1-Г) та діти із сімей, які переселені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції: Козлова Д. (1-В), Ряднова А. (2-А), Дружина А. (2-В), Дружина Н. (4-Б), Виноградов М. (2-В).

Протягом року навчальний заклад організовує дітям з малозабезпечених сімей, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних родин безкоштовне відвідування Хмельницької обласної філармонії, Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень», Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького, кінотеатрів ім. Т.Г. Шевченка, «Планета», музеїв, бібліотек міста, шкільних свят.

Усі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечені стовідсотково підручниками та мають оформлені Єдині квитки, що дають право на безкоштовний проїзд усіма видами громадського міського транспорту, крім таксі.

Дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, у 2017-2018 н.р. навчальному році надавалася матеріальна допомога (по 350 грн. - на придбання спортивної форми).

У закладі створені відповідні умови для безпечного навчання та виховання учнів. Учасники освітнього процесу в цілому дотримуються санітарно-гігієнічних вимог під час проведення уроків та позакласних заходів. На початку І, II семестрів навчального року та напередодні канікул з учнями проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності, під час яких особлива увага звертається на безпечне поводження в побуті та під час відпочинку.

 

Протягом 2017-2018 навчального року в навчально-виховному комплексі № 6 м. Хмельницького з учнями сталося 3 нещасних випадки під час освітнього процесу, 1 травму оформлено протокольно, на 2 – складено акт за формою Н-Н. Усі потерпілі учні одужали та відвідували заклад освіти.

Термін

Всього

Під час навчально-виховного процесу

Побутові

Вуличні

Спортивні

ДТП

Інші

Кількість загиблих в побуті (не під час навчально-виховного процесу

Кількість

актів

протоколів (лише протоколами)

Вересень

7

-

-

-

6

-

1

-

-

Жовтень

2

-

-

1

1

-

-

-

-

Листопад

2

-

-

-

-

2

-

-

-

Грудень

3

-

-

-

2

1

-

-

-

Січень

3

-

-

3

-

-

-

-

-

Лютий

4

-

1

1

2

-

-

-

-

Березень

7

-

-

3

2

2

-

-

-

Квітень

6

1

-

-

5

-

-

-

-

Травень

13

1

-

3

9

-

-

-

-

Всього

47

2

1

11

27

5

1

-

-

Аналізуючи кількість травм, отриманих учнями навчально-виховного комплексу №6 протягом 2017-2018н.р., слід зазначити, що найчастіше учні травмуються на вулиці. Отже, потрібно посилити просвітницьку роботу серед батьків га учнів з питань безпечної поведінки на вулиці, правильного вибору місця для безпечних ігор та розваг після уроків та у канікулярний період.

Порівняльна таблиця по кількості травмувань учнів у 2016-2017 та 2017-2018 н.р.:

Навчальний

рік

Всього

Під час навчально- виховного процесу

Побутові

Вуличні

Спортивні

дтп

Інші

Кількість загиблих в побуті (не під час навчально- виховного процесу

Кількість

актів

протоколів

(лише

протоколами)

2016-2017 н.р.

61

-

2

15

38

7

-

-

-

2017-2018 н.р.

47

2

1

11

27

5

1

-

-

У 2017-2018 н.р. зменшилась кількість травмувань учнів поза освітнім процесом. Це свідчить, що класним керівникам та учителям-предметникам варто посилити роботу з питання профілактики травмування учнів під час освітнього процесу, суворо дотримуватися посадових інструкцій. Кількість випадків травмувань учнів під час освітнього процесу збільшилась (3 травми).

Медичне обслуговування учнів школи здійснюється медичним працівником Стецюк О.М. Організація медичного контролю у навчальному закладі здійснюється на належному рівні. Учні 1-11 класів проходять щорічно медичні огляди згідно плану дитячої поліклініки, а учні 9-11 класів - медичні комісії по лінії військкомату. Медпрацівник також здійснює контроль за навантаженням на учнів під час проведення уроків фізичної культури. На основі результатів обов’язкового медичного огляду або відповідної довідки про стан здоров’я окремої дитини медичний працівник навчального закладу здійснює розподіл всіх учнів навчального закладу на медичні групи по фізкультурі (основну, підготовчу, спеціальну), видаються відповідні накази директора про звільнення учнів від уроків фізичної культури або про розподіл до спецмедгрупи. Учні, які за підсумками медогляду потрапили до спеціальної медичної групи, під час уроків фізкультури виконують під наглядом учителя фізичні вправи відповідно до їх стану здоров’я.

В навчальному закладі зібрана уся інформація про дітей із порушенням фізичного розвитку.

Рік

Виявлено хворих

2002-2003

497 - 39,6%

2003-2004

520-43,2 %

2004-2005

320- 27,2 %

2005-2006

292-26,8%

2006-2007

319-31,9%

2007-2008

283-31%

2008-2009

245-28%

2009-2010

223-27,9%

2010-2011

279-40%

2011-2012

251-37,2%

2012-2013

259-39%

2013-2014

243-37%

2014-2015

313-47%

2015-2016

278-42%

2016-2017

221-31,3%

2017-2018

193-26%

Викликає занепокоєння те, що прийшли першокласники, які вже мають хронічні захворювання. Так, за результатами поглибленого медичного огляду, у 2017-2018 н.р. у закладі навчаються діти з порушенням фізичного розвитку:

№з/п

Захворювання

2014-2015

2015-2016

2016-2017

2017-2018

1.

Серцево-судинні захворювання

57

59

58

44

2.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

10

13

3

3

3.

Захворювання нирок

7

5

8

8

4.

Захворювання дихальних шляхів

2

1

2

2

5.

Хірургічні патології

43

47

32

30

6.

Ортопедичні захворювання

86

68

21

9

7.

ЛОР-захворювання

10

8

5

5

8.

Неврологічні захворювання

9

8

3

2

9.

Захворювання шкіри

3

2

5

5

10.

Очна патологія

88

87

97

85

З даних таблиці видно, що зріс рівень захворювань нирок, збільшилась кількість захворювань шкіри та очних патологій в учнів закладу.

Моніторинг захворювань учнів дає можливість встановити, які захворювання мають діти, й відповідно до цього здійснювати просвітницьку та профілактичну роботу.

 

10. Матеріально-технічна база школи.

Протягом 2017-2018 навчального року проводилися заходи щодо економії енергоресурсів, здійснювався пошук шляхів залучення позабюджетного фінансування закладу, продовжувався процес створення належних умов для освітнього процесу:

-           капітальний ремонт спортивного майданчика (1261688,77 грн.), в т.ч.: проектно-кошторисна документація (10800,00 грн.), проведення експертизи проекту (2035,57 грн.), здійснення технічного нагляду (17984,00 грн.), здійснення авторського нагляду (1539,00 грн.), капітальний ремонт майданчика (1229330,20 грн.);

-           футбольне поле (89892,45 грн.), тех.нагляд футбольного поля (12925,70 грн.);

-           поточний ремонт покрівлі (81200,00 грн.);

-           поточний ремонт (заміна віконних і дверних блоків спальня І поверх) (39751,00 грн.);

-           поточний ремонт санвузлів (І поверх) (24492,00 грн.);

-           встановлено 1 вікно на ІІІ поверсі (підсобка вчит.історії) (4757,56 грн.); двері вхідні (історичний зал І поверх) (16659,92 грн.);

-           встановлено двері вхідні (пожежн.вихід, поч.школа) (8933,34 грн.);

-           заміна вікон 3 шт. (ауд. №18) (вікна, відливи, підвіконня) (24258,01 грн.);

-           встановлено велопарковку (5000,00 грн.);

-           проведено атестацію робочих місць за умовами праці (4500,00 грн.);

-           замінено радіатор (ауд. №25 І поверх) (4050,00 грн.);

-           облицьовано вхідні сходи (головний вхід у школу) (плитка керамічна – 7248,92 грн.; клей для плитки - 1784,70 грн.);

-           встановлено ЛЕД світильники (каб.інформатики, ауд. №2, №7, бібліотека, головний вхід) (19739,46 грн.), послуги демонтажу світильників (старих) (3900,00 грн.);

-           придбано:

-           комп’ютерну техніку (205809,20 грн.), в т.ч.: інтерактивна дошка (21990,35 грн.) (каб. хімії); проектор – 3 шт. (актовий зал, каб. хімії, каб.фізики) (26399,70 грн.); ноутбуки – 12 шт. (бібліотека, каб.фізики, каб.хімії, для 1 кл. «НУШ»); комп’ютер в комплексі (13756,20 грн.); системний блок (7205,00 грн.);

-           ноутбук (1-А клас) (12739,98 грн.);

-           телевізор (1-А клас) (10548,00 грн.);

-           макет автомата (8000,00 грн.);

-           стіл аудиторний (ауд. №2) (2235,00 грн.);

-           шафу (10-Б клас) (2500,00 грн.);

-           жалюзі вертикальні (ауд. №22) (4735,44 грн.);

-           кухонний посуд (тарілки, кружки, ложки, виделки, каструлі) (15442,00 грн.);

-           водонагрівач (їдальня) (3699,00 грн.);

-           банер (1840,00 грн.);

-           палатки туристичні (1995,00 грн.);

-           пилосос (2677,98 грн.);

-           щит пожежний (1985,00 грн.);

-           лампи ЛЕД (998,89 грн.);

-           фарбу емаль, лак (11702,64 грн.);

-           газонокосарку електричну (5598,96 грн.);

-           будівельні матеріали;

-           господарські товари;

-           миючі та чистячі засоби;

-           медикаменти;

-           канцелярські товари.

У подальшому плануємо будувати освітній процес таким чином, щоб у ньому багато часу займало не пасивне сприймання навчальної інформації, а активна, самостійна, пошукова діяльність учнів, що сприяло б підвищенню навчальної мотивації на всіх ступенях навчання.

Щиро вдячна педагогічному колективу за щоденну наполегливу працю, творчість і винахідливість. А також батькам учнів школи за вклад кожного у виконання своїх обов’язків. Наша спільна робота - адміністрації, педагогів, учнів, батьків - дала змогу нашій школі посісти гідне місце серед навчальних закладів міста. І все це заради наших дітей.

Тож будьмо завжди разом - школа, сім'я, громадськість. Сподіваюся на співпрацю. Всім нам зичу, щоб наші діти зростали вільними, толерантними, конкурентоспроможними, підготовленими до життєвих випробувань, всебічно розвиненими, але найголовніше - гарними людьми, здатними допомагати, розуміти, підтримувати. Нехай всім щастить.

 

 

 Фінансовий звіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Відвідувачі
2
Статті
261

Новини


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/cdnvkvk17854/data/www/nvk6.km.ua/modules/mod_roktabs/helper.php on line 200

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/cdnvkvk17854/data/www/nvk6.km.ua/modules/mod_roktabs/helper.php on line 200

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/cdnvkvk17854/data/www/nvk6.km.ua/modules/mod_roktabs/helper.php on line 200

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/cdnvkvk17854/data/www/nvk6.km.ua/modules/mod_roktabs/helper.php on line 200

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/cdnvkvk17854/data/www/nvk6.km.ua/modules/mod_roktabs/helper.php on line 200