Неділя, 23 09 2018

Останній дзвоник 2018

25 травня 2018 року в навчально-виховному комплексі №6 пройшло свято останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

Для випускників - це прощання з дитинством і початок довгого життєвого шляху.

Директор навчально-виховного комплексу №6 Собко Н.А. привітала дітей з закінченням навчального року та нагородила грамотами та дипломами Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Першокласники привітали випускників віршами.

Учні другого класу подарували випускникам подарунки, зроблені власноруч.

Останній дзвоник - особливе свято не лише для випускників, але й для батьків. Настанови дітям.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!