П'ятниця, 14 12 2018

Тижд. фізичн. культури

Тиждень фізичної культури.

Важливість фізичної культури в житті людини незаперечна. Це – основа здоров’я людини. Ще Платон говорив «Гімнастика є цілющою частиною медицини».

Тому важливо виховувати у підростаючого покоління фізичну культуру.

Традиційним в нашому навчально-виховному комплексі №6 стали Тижні фізичної культури, які насичені різноманітними заходами.

З самого ранку весь тиждень весела ранкова зарядка надавала бадьорості дітям на цілий день.

На протязі тижня проводилися змагання з футболу (серед хлопців), піонерболу (дівчата), «Веселі старти».

Молодші школярі змагалися в Веселих естафетах, готовили малюнки «Ми зі спортом дружимо!», проводили конкурси малюнків на асфальті «Здоровим бути здорово!».

Діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.