Четвер, 24 05 2018

Тиждень трудового навч.

Звіт про проведення

Тижня трудового навчання та естетичних дисциплін у

навчально-виховному комплексі №6 м. Хмельницького

У природі немає дитини безталанної, ні на що не здатної. Кожному можна дати радість творення.

В. Сухомлинський

Згідно з планом  роботи  з 23 по 25 квітня 2018 р. У навчальному закладі пройшов Тиждень трудового навчання та естетичних дисциплін. Основним завданням проведення Тижня трудового навчання та естетичних дисциплін є активізація пізнавальної діяльності школярів, підвищення зацікавленості до вивчення предметів та рівня підготовки учнів. Тиждень трудового навчання та естетичних дисциплін проводили вчителі: Карпанасюк В.М.- учитель трудового навчання та технологій, Собко П.В.- учитель технічної праці та технологій, Міщинська Л.М. - учитель образотворчого мистецтва та художньої культури; Гончар О.О. - вчитель музичного мистецтва.

Урочисте відкриття Тижня трудового навчання та естетичних дисциплін (лінійка)

В рамках Тижня було проведено багато цікавих заходів.

Для учнів були організовані відкриті уроки, конкурси, вікторини, бесіди, творчі виставки, екскурсії, зустрічі.

Також була проведена виставка найкращих робіт учнів школи

«Чарівний світ трудового навчання»

На відкритому уроці технічної праці, тема уроку: «Виготовлення виробів з деревини», учні 6-А класу продемонстрували знання, успішно впорались з усіма завданнями, що були їм запропоновані (вчитель: Собко П.В.)

Урок образотворчого мистецтва, тема уроку «Вироби з металу. Металеве мереживо», учні 4-Б класу (вчитель Міщинська Л.М.)

На уроці музичного мистецтва вчитель Гончар О.О., творчо використовуючи народознавчий і художній матеріал, виховує в учнів любов до музики (тема уроку «Концерт. Фантазія. Симфонічна поема», 6-Б клас)

Учні 6-х класів взяли активну участь у квесті «Місто Майстрів»

В основі реалізації проведення заходів лежить виявлення щирого бажання учнів взяти участь у заходах, дізнатися щось цікаве, запропонувати щось своє.

Учні 7-9 класів підготували на ярмарок кулінарні вироби, діти бажали всім

«Смачного!»

Були представлені персональні виставки робіт обдарованих дітей

Пістолюка Іллі, Пістолюка Павла – учнів 5-А класу

Васькової Анастасії – учениці 10-А класу

Учні закладу активно долучились до оформлення стіннівок.

25 квітня була проведена лінійка, присвячена закриттю Тижня трудового навчання та естетичних дисциплін, де підведено підсумки та відзначено грамотами найактивніших школярів.