Четвер, 24 05 2018

Тиждень фізики

Звіт про проведення тижня з фізики

Тиждень з фізики розпочався 12 квітня 2018 року з тематичної виховної години «Україна-космічна держава».

До проведення виховних годин були залучені учні 9-11 класів. Зі своїми виступами вони побували в 1-9 класах.

Урочисте відкриття тижня розпочалось з ознайомлення учнів з планом проведення тижня фізики, з виставкою « Фізика і космос», демонстрацією цікавих дослідів для учнів школи та проведенням вікторини.

Учениця 7-Б класу Галабей Вікторія створила власний фільм про космос.

13 квітня запам’яталось учням школи новою тематичною виставкою «Фізика і жива природа», проведенням бесід у 4-Б класах про зв’язок фізики із тваринним світом. А окремі учні початкової школи провели самостійні дослідження.

16 квітня проводився за темою «Фізика і людина». Для учнів 8-их класів він приніс перемогу у брейн-рингу та позитивні емоції і хвилювання.

Учень 8-А класу Генералюк Даніїл підготував власні саморобні прилади.

Учениця 8-Б класу Асоян Каріна випустила електронну газету з фізики.

16 квітня був тематичним «Фізика і техніка».

Учні 7-х класів змагались в шкільному конкурсі «Кращий фізик».

Для учнів школи була проведена шкільна конференція «Відкриття, що змінили світ». Учасники конференції, учні 8-10 класів, підготували власні цікаві дослідження наукових відкриттів

.

17 квітня – «Фізика учні 7-х класів змагались у квесті

Фізичний брейн-ринг в 11 класі.

Любіть фізику!