Четвер, 24 05 2018

День Св.Валентина 2018

«Сузір’я симпатій»

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У НВК №6 у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-вранці почала працювати святкова пошта «Скринька кохання», що дозволила виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям через чарівні листівки-валентинки. Також підводились підсумки конкурсу між учнями 5-7-х класів «Найкраща валентинка». Було відзначено кращі роботи. Наприкінці дня відбулася конкурсно-розважальна програма для учнів 8-9-х класів «Сузір’я симпатій». Талановиті, артистичні пари подарували глядачам безліч позитивних емоцій. Кожна з пар проявила свою творчість та неординарність.

«Ідеальною парою» на святі стали учні 9-Б класу – Федоров Максим і Ферманюк Дарина. Інші пари отримали нагороди у номінаціях «Найартистичніша пара», «Найвеселіша пара», «Найоригінальніша пара».

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.