Четвер, 24 05 2018

100 днів до випускного

100 днів до завершення навчання!

У  НВК №6 вже давно стало традицією святкування учнями 11-го класу  «100 днів до завершення навчання».  Учні вирішили відсвяткувати цей день у стилі 90-х. У цей день одинадцятикласники одягнули джинсові куртки, футболки, сукні і костюми . Стиль casual знайшов своє відображення в блузах, розкльошених брюках. Коридори прикрасили червоними та білими кульками, яскравими стрічками; усіх відвідувачів  вітав великий фотоколаж «Випускники 1990 року», який виготовили наші 11-класники. Старшокласники дарували радість і гарний настрій усім. Під час перерви лунала святкова музика 90-х років, учні школи танцювали і співали разом з випускниками, позитивні емоції переповнювали кожного.

Одинадцятикласники запам’ятали цей день у школі, як день, що сповнений радістю, щастям, розумінням, підтримкою шкільних друзів, день об’єднання великої шкільної родини. Однак, як зізнаються самі учні, коли ж мить прощання таки настане, вони сумуватимуть за місцем, де провели одинадцять років.