Понеділок, 20 08 2018

Звіт про проведення Тижня іноземних мов

З 22 по 27 січня 2018 року в навчально-виховному комплексі № 6 м. Хмельницького пройшов Тиждень іноземних мов, метою якого було підвищення зацікавленості учнів у вивченні іноземних мов, формування загальної культури та світоглядних орієнтирів, розвиток творчих здібностей через усвідомлення значення іноземної мови для життя у мультілінгвальному та полікультурному світовому просторі та оволодіння знаннями про культуру, історію, реалії та традиції англомовних країн та Німеччини.

Протягом тижня вчителями були проведені відкриті уроки:

1-А клас (учитель Більчук М.М.)  -  «Опис улюбленої тварини»

1-Б (учитель Бабій А.Р.) -  «Я вмію стрибати»

2-А (учитель Дмитришена О.М.) -  «Дозвілля»

5-Б (учитель Карпова В.Ф.) -  «Погода у різні дні тижня»

7-Б ( учитель Опалєва О.А.) -  «Кіно, театр»

8-А (учитель Шпакова Г.І.) -  «Освіта. Моя школа»

На уроках учні продемонстрували готовність брати участь в іншомовному спілкуванні в межах тем, що вивчаються, мовну активність під час обговорення ситуацій, успішно виконували різноманітні завдання, демонструючи володіння основними компетентностями.

Під час позакласних заходів учні мали можливість продемонструвати комунікабельність та ініціативність. Вони брали участь в конкурсах читців англійської поезії «ReadersContest», знавців англійської мови «Happy English Fest», грі-КВК «Розумники», квесті «Wir reisen gern» (німецька мова),  в усному журналі «Цікаво про Австралію».

Переможцями конкурсів стали учні 5-А, 5-Б, 8-А, 9-А класів. Також висловлюємо подяку учням 11-А та 10-Б класів за активну участь у проведенні усного журналу «Цікаво про Австралію».