Понеділок, 19 11 2018

До відзначення Дня Соборності України в навчально- виховному комплексі №6, відбулося проведення урочистої лінійки для учнів 5-6 класів «Єднання заради незалежності» та підняття державного прапору. Під час якої учні школи символічними колами взявшись за руки утворили живий ланцюг, обєднавши Західну та Східну частини Української держави. Пригадали події ХХ ст. Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Учні 10-11 класів переглянули документальні фільми «Символи нашої віри», «Україна єдина», про події 1917-1919 рр., коли на Лівобережжі Наддніпрянщині було утворена Українська Народна Республіка яка відстоювали незалежність української нації, а на Правобережжі, Західній Україні що входила до складу Австро-Угорської імперії, утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка.

Для учнів школи оформленно інформаційний стенд – виставку «Україна – єдина, соборна незалежна держава»

В шкільній бібліотеці підготовлена виставка літератури «22 січня – День Соборності України» Для учнів 8-9 класів проведена історико-географічна гра-квест «Україна – єдина держава» де учні школи показали свої вміння та знання з історії та географії Української держави.

Для учнів школи проведено бесіду присвячену 99-річниці подій  Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки: «Україна – велика держава» 7-8 класи, «Соборна Україна - одна на всіх як оберіг» 5-6 класи. Учителі історії прийняли участь в міському заході на честь відзначення Дня Соборності України, та відкритті памятної дошки активному діячу української революції Євгену Коновальцю.