Середа, 13 12 2017

Психолого-педагогічні консиліуми 1-х, 5-х класів

У навчально-виховному комплексі № 6 м. Хмельницького відбулись  психолого-педагогічні консиліуми для 1-х класів на тему «Психолого-педагогічна готовність дитини до навчання в першому класі як складова успішної адаптації до шкільного життя» та для 5-х класів на тему  «Соціально-психологічна адаптація учнів 5-х класів до предметного навчання».

Адміністрація навчального закладу, класні керівники 1-А класу Більчук М.М., 1-Б класу Підлісна Н.Г., 1-В класу Гедзь Л.О., 1-Г класу Шевчук І.М., 5-А класу Паланій О.М., 5-Б класу Гоцка О.І.,  логопед Бєлая А.Й., педагоги, що викладають у 1-х та 5-х класах,  проаналізували особливості адаптації  учнів до навчання  у 1-х, 5-х класах.

За результатами консиліумів вироблено рекомендації для педагогів та батьків щодо навчання та виховання першокласників та п’ятикласників.