Субота, 04 07 2020

 

Навчально-виховний комплекс №6

м. Хмельницький

 

shool

Тиждень знань з основ БЖД

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 

 

 З 12 по 16 листопада  в НВК №6 м. Хмельницького проходив  Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності. Класні керівники  початкових класів провели  вікторину на тему «Протипожежна безпека», години спілкування «Корисна та шкідлива їжа», бесіди: «Правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі», «Правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію», «Порядок дій в надзвичайних ситуаціях», «Шкідливі наслідки споживання алкоголю», «Правила безпеки при переході через залізничні колії, перебуванні на пасажирських платформах і в потягах».  

 

Також був оформлений інформаційний стенд-виставка «Безпека життєдіяльності» та виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці на тему «Безпека в нашому житті»

З учнями 8-х класів вчителі основ здоровя розробляли соціальні реклами про здоровий спосіб життя, організували віртуальну подорож в Царство Грибів (складання таблиці «Алергени»).

Педагогом-організатором було продемонстровано навчальні відеофільми з основ безпеки життєдіяльності для учнів 5-7 класів.

 

Для учнів 9-класів була проведена вправа-моніторинг «Сходинки успіху – знаю, розумію, вмію».

Для учнів 10-го класу була організована екскурсія до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

 

Для учнів 6-х класів була організована екскурсія в пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.
Рятувальники розповідали учням про те, як працює техніка та відповідали на запитання, які задавали учні. Під час зустрічі працівники пожежної частини звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, дали поради як правильно діяти у разі пожежі.

Для учнів початкових класів була організована зустріч з пожежниками, які завітали на подвіря закладу на службовому автомобілі. Діти більше дізналися про роботу пожежників та особливості транспорту спеціального призначення, продемонстрували хороші знання з правил пожежної безпеки.

 

 

Вхід на сайт

Відвідувачі
2
Статті
265