Середа, 21 02 2024

 

Навчально-виховний комплекс №6

м. Хмельницький

 

shool

 

Навчально-виховний комплекс № 6 м. Хмельницького утворено та зареєстровано в порядку, визначеному законодавчими актами, що регулюють діяльність відповідних неприбуткових організацій.

Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі. Майно навчального закладу належить йому на правах оперативного управління та не може бути вилученим у нього, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

Для забезпечення навчально-виховного процесу база навчального закладу складається із навчальних кабінетів, майстерень (слюсарної, токарної, обслуговуючої праці тощо), а також спортивного, актового залів, бібліотеки, архіву, медичного, лінгафонного і комп’ютерного кабінетів, їдальні та буфету тощо.

Відповідно до рішення одинадцятої сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 року № 58 навчальний заклад має земельну ділянку площею 1.7852 га, видано витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 21.02.2017 року, індексний номер витягу: 80842378.

 

 

Вхід на сайт

Відвідувачі
2
Статті
317